top of page

Hakkında

Müşterilerimizin gayrimenkul alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak adına Parkyapı Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi olarak, İstanbul'da otel, villa sitesi, fabrika ve konut projelerine devam etmekteyiz. Yaptığımız yatırımların yanı sıra Arnavutköy bölgesindeki iş ortaklıklarımız sayesinde müteahhitlik hizmetleri veriyoruz. 
Bununla beraber; uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanacak özel proje çözümleriyle her zaman en kaliteli sonuçlara imza atmaya devam ediyoruz. Mühendislik ve inşaat faaliyetlerimize ilaveten gayrimenkul al, yap ve sat faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 
Arnavutköy'ün lider firması olma misyonumuza sadakat ile, müşterilerimize sunduğumuz teknolojiyi geliştirerek isteklerine ulaşmasını sağlıyoruz. Ayrıca ar-ge aktivitemize odaksal bir anlayışla, yeniliklere dikkat etmeyi hedefliyor, kurumsal vizyonumuza göre her türlü inşaat faaliyetini ulusal standartların üstünde gerçekleşmesini sağlayarak, profesyonel bir yaklaşımla yapılmasını temin ediyoruz. Hemen arayın, çalışma arkadaşlarımız ile birlikte talebinize uygun çözümleri değerlendirelim. 

 

 PARKYAPI GAYRİMENKUL İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ

Mountains in Clouds

Ekip Arkadaşlarımız

Bizi Tanıyın

Portrait of Smiling Woman
Smiling Businessman
Smiling Man with Glasses
bottom of page